ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Wolontariat
30.10.2019

Nasi uczniowie klas 7 i 8 w ramach wolontariatu uczestniczyli w sadzeniu żonkili przy wałbrzyskim hospicjum oraz odwiedziły wałbrzyskie schronisko.

więcej »


Lekcja historii w Bibliotece pod Atlantami
29.10.2019

Lekcja historii inaczej - ciekawe spotkanie w bibliotece pod Atlantami uczniów klasy 7 i 8 z przewodnikiem po zamku Książ p. Kazimierzem Jankowskim.

więcej »


Dzień samorządności
18.10.2019

W dniu 14.10.2019 Pani Dyrektor przekazała symboliczny klucz do szkoły naszym uczniom. Tego dnia to oni organizowali zajęcia i dbali o porządek podczas przerw. Pierwszą część zajęć poprowadziła klasa 8 na boisku szkolnym, gdzie wszyscy uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych.

Druga część dnia to prowadzenie zajęć przez uczniów na poszczególnych lekcjach. Taka zamiana ról bardzo się wszystkim spodobała - nauczyciele mogli poczuć się jak uczniowie i na odwrót.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia!

 

więcej »


Dzień Edukacji Narodowej
18.10.2019

"Wszystkich dziś ciekawość budzi, gdzie są najmądrzejsi z ludzi, a ja widzę ich tu wiele,
to nasi nauczyciele!

Bo nasi nauczyciele mają czasu tak niewiele, ciągle piszą, coś czytają, wiedzę tak rozległą mają!

Wiwat nam nauczyciele, niech w szkole wiele się dzieje!

Wiwat, wiwat nam kochani, uwielbiamy być tu z Wami!"

Takimi pięknymi słowami w dniu Edukacji Narodowej Uczniowie naszej szkoły powitali swoich nauczycieli! heart

Były tradycyjne kwiaty i czekoladki ale nie tylko - zobaczcie w naszej fotorelacji, co takiego otrzymaliśmy od naszych Uczniów.

Więcej zdjęć w naszej GALERII

więcej »


Dzień Języków Obcych
01.10.2019

Czy Dzień Języków Obcych musi być nudny? Nasi uczniowie udowodnili, że może to być zarówno świetna zabawa jak i sposób na zdobycie oraz poszerzenie swojej wiedzy. Każda z klas wylosowała kraj, który należało zaprezentować. Był to dzień pełen kolorów, pysznych potraw oraz licznych ciekawostek.

Czy zgadniecie, która klasa przedstawiała który kraj? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zapraszamy również do GALERII

więcej »


Sprzątanie Świata w nowoczesnej odsłonie
20.09.2019

Tegoroczny dzień ziemi był w naszej szkole dniem projektowym. Każda klasa wykonała plakat z hasłem zachęcającym do dbania o środowisko, kosz do segregacji śmieci oraz "coś z niczego" - nasza pomysłowość nie miała granic - zobaczcie sami!

Więcej zdjęć w naszej galerii. Zapraszamy!

więcej »


Wycieczki klas IV-VIII
12.09.2019

W dniu 04.09.2019 odbyły się integracyjne wycieczki klasowe. Było ognisko, kiełbaski, poszukiwanie i zbieranie grzybów. Uczniowie klas 4-5 udali się na Ptasią Kopę, natomiast klasy 6-8 zdobyły Górę Borową.

Poniżej kilka zdjęć z wycieczek, a pełna fotorelacja do obejrzenia w GALERII! Zapraszamy!

 

więcej »


Spotkanie z autorem książek Marcinem Szczygielskim
12.09.2019

Zapraszamy po więcej zdjęć do naszej GALERII!

więcej »


Narodowe czytanie
10.09.2019

W pierwszym tygodniu nauki nasi uczniowie klas 4-8 zajmowali się nowelami, wybranymi do Narodowego Czytania. Pracowaliśmy metodą projektu nad „Katarynką” Bolesława Prusa oraz „Sachemem” Henryka Sienkiewicza.

Uczniowie wykonali fantastyczne rysunki wybranych scen, portrety postaci oraz wspaniałe gry dydaktyczne. Zwieńczeniem projektu było Narodowe Czytanie, które odbyło się w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu, gdzie zarówno uczniowie jak i nauczyciele wraz z Panią Izabela Katarzyna Mrzygłocka (Poseł na Sejm RP) odczytali obie nowele.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przebiegu projektu.

Więcej zdjęć w naszej galerii

więcej »


Piknik Rodzinny 2019
14.06.2019

Kolejny piknik rodzinny Szkoły Podstawowej Fundacji CLever za nami. Mimo na początku deszczowej pogody nie poddaliśmy się i już półtorej godziny później zostały zorganizowane gry i zabawy plenerowe, w których udział brali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabrakło również piknikowych pyszności, które przygotowali rodzice naszych uczniów.

Zapraszamy serdecznie do naszej GALERII!!!

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
10 11 12 »

Nasi partnerzy: