ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Agnieszka Machowczyk - koordynator ds. pedagogicznych klas 1-3 - amachowczyk@szkolaclever.pl

 

Pedagog:

Katarzyna Pawlikowska

Lebiedzińska Aleksandra - psycholog - psycholog01@szkolaclever.pl

 

Nauczyciele:

Adamek Artur – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl

Balowska Dorota - nauczanie wczesnoszkolne - dbalowska@szkolaclever.pl

Jowik  Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Kogut-Guzal Karolina - nauczyciel języka niemieckiego -kkogut-guzal@szkolaclever.pl

Machowczyk Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne - amachowczyk@szkolaclever.pl

Mansfeld Anna –  nauczyciel muzyki

Niewada Barbara - nauczanie wczesnoszkolne - bniewada@szkolaclever.pl

Runge Żaklina – nauczanie wczesnoszkolne – zrunge@szkolaclever.pl

Szałkowska-Piorun Anna - nauczanie wczesnoszkolne - aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl

Ks. Reizer Paweł – religia

Nasi partnerzy: